Dizayn Makine Kalıp

Hakkımızda

Yıllardır Türkiye'nin önde gelen yabancı sermayeli termoform firmalarında kalıp üretim bölümlerinde çekirdekten yetişmiş ve bölüm sorumlulukları almış kişiler olarak gücümüzü birleştirmeye karar verdik ve, konusunda tecrübeli pek çok arkadaşımızla birlikte, DMK DİZAYN MAKİNA KALIP (DMK) firmasını kurduk. Son teknolojini ve tecrübenin yanı sıra müşteri memnuniyetine ve başarıya giden yolun ekip çalışmasından gittiğine inançla kadromuzu oluşturduk. Amacımız her zaman sektöre daha iyi hizmet etmek, avrupa standartlarında, düşük maliyetler ve yüksek verimlilikte kalıp ve kalıp elamanları imalatı yapmaktır. Her türlü Ar-Ge çalışmas, müşteri problem çözümleri, yeni klıp üretimi, matbaa ve şekilleme makine parçarını üretiminin yanı sıra mevcut kalıp ve makinelerinizin tamir ve revizyonların her zaman firmaların yanındayız.

Vizyonumuz

Termoform kalıp sektöründe Liderlik, Örnek firma olma ve Müşterilerimizin Memnuniyetini esas alarak müşterilerimizin birinci tercihi haline gelmek.

Vizyonumuz

DMK olarak müşterilerimizin tüm termoform kalıp ve ilgili ihtiyaçlarını karşılamak. Öncelikle Avrupa ve sonrasında dünyada belirli bir noktaya gelmek. Bu vizyonla ilerlerken kadromuzu korumak ve işlerimizi her geçen gün daha iyi yapmak. Ülkemizdeki veya yabancı ülkelerdeki müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli kalıp ve kalıp elamanları sağlamak.

Kalite Politikamız

  • Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı çözümler üretmek.
  • Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak
  • Süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek
  • Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak
  • Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek
  • Müşteri ve tedarikçilerimiz karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürm

Ana Sayfa - Hakkımızda - Yeteneklerimiz - Projeler - Referanslar - Makine Parkımız - Fotoğraflar - İletişim

DMK Dizayn Makine Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti.

©2017 Tüm Hakları Saklıdır.